Pirkimo taisyklės ir sąlygos

Pardavėjas:

MB „Gurmanė”

Įmonės kodas: 305717514

PVM kodas: LT100013879413

Forto g. 6-1, Noreikiškės, Kauno raj.

Maisto tvarkymo subjekto registracijos pažymėjimo Nr.: 190014372

Atsiskaityti galite pavedimu į mūsų banko sąskaitą:

Sąskaitos numeris: LT767300010167162862

Nemokamas prekių atsiėmimas adresu Laisvės al. 89, Kaunas (lėlių teatro kiemelyje)

Prekių užsakymas ir siuntimas

Norėdami užsisakyti prekes, pateikite savo užsakymą elektroninėje parduotuvėje www.gurmane.lt Nepavykus atlikti užsakymo arba norint užsakyti didesnį prekių kiekį (pvz. paruoštų dovanų rinkinių) per elektroninę parduotuvę, galite savo užsakymą pateikti elektroniniu paštu uzsakymai@gurmane.lt

Suformavus pirkinių krepšelį, suveskite kontaktinę informaciją ir patikrinkite ar nurodyti duomenys teisingi.

Norėdami panaudoti turimą dovanų kuponą arba nuolaidos kodą, įrašykite į nurodytą langelį.

Apmokėjimas elektroninėje parduotuvėje vykdomas per UAB Paysera LT.

Po užsakymo apmokėjimo pirkėjas gauna elektroninį laišką su patvirtinimu apie užsakymą ir apmokėjimą į nurodytą el. pašto adresą.

Pardavėjas gavęs užsakymo informaciją kuo skubiau pradeda ruošti užsakymą ir jį išsiųsti. Paprastai per 1-2 darbo dienas. Išimtinais atvejais užsakymų išsiuntimas gali kiek užtrukti, priklausomai nuo gautų užsakymų kiekių ir tarp šventinio periodo laikotarpio.

Šviežiems trumams taikoma išankstinė rezervacija, kuri patvirtinama po apmokėjimo. Pirkėjas būna informuotas apie gavimo datą, visą su šviežiais trumais susijusią informaciją pirkėjas gali perskaityti prie produkto aprašymo.

Jei užsakant prekes pirkėjas neteisingai nurodė savo kontaktinę informaciją, būtina informuoti nedelsiant el. paštu uzsakymai@gurmane.lt arba telefonu +370 61642969. Jei dėl klaidingai nurodyto adreso dėl pirkėjo kaltės užsakymas grįžo atgal pas pardavėją arba užsakymas nebuvo atsiimtas laiku ir sugrįžo pardavėjui, grąžinimo pardavėjui ir pakartotinio išsiuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Po užsakymo apmokėjimo pirkėjas į nurodytą el. paštą automatiškai gauna elektroninę sąskaitą. Popierinės sąskaitos nėra siunčiamos. Pirkėjas norėdamas gauti sąskaitą faktūrą įmonei, kreipiasi elektroniniu paštu uzsakymai@gurmane.lt ir atsiunčia rekvizitus.

Užsakytas prekes siunčiame per kurjerių tarnybą „Venipak“ Pirkėjas gali pasirinkti siuntimą į artimiausią jam paštomatą arba tiesiai į nurodytą adresą. Šviežius trumus siunčiame per autobusų siuntų skyrių. Užsakymus nemokamai galima atsiimti adresu Laisvės al. 89, Kaunas (lėlių teatro kiemelyje). Prieš tai gavus sms pranešimą apie užsakymo suruošimą.

Už prekių kokybę atsakingas yra tiekėjas. Už produktų galiojimo terminus ir suteikiamą reikiamą informaciją – Pardavėjas. Jei siuntimo metu prekės buvo sugadintos, pažeista jų pakuotė, pakeičiame tinkama preke arba grąžiname pinigus.

Alkoholinių gėrimų įsigyjimas:

Norėdami įsigyti alkoholinius gėrimus Jūs galite būdami 20-ties ar daugiau metų. Užsakydami alkoholinius gėrimus elektroninėje parduotuvėje Jūs pateikiate užsakymą, tačiau pardavimas įvyks ir pristatyti jie bus tik LR įstatymuose nustatytu leistinu laiku: Pirmadieniais-šeštadieniais nuo 10 iki 20h. Sekmadieniais nuo 10 iki 15h. Rugsėjo 1 dieną alkoholiniai gėrimai neparduodami. Pristatymo metu kurjeris gali paprašyti Jūsų dokumento, kad patvirtintų Jūsų amžių. Siuntos su alkoholiniais gėrimais negali būti perduotos asmenims neturintiems 20 metų, ar paliekamos prie durų neįsitikinus, kad asmuo yra sulaukęs tinkamo amžiaus.