Apie mus

Mūsų kelias į „Gurmanę“ prasidėjo nuo meilės maistui, kur  svarbią vietą užėmė alyvuogių aliejus.  Esame didelė šeima, gal todėl neapsieidavome be  šurmulio ir pašnekesių prie bendro stalo. Mums svarbu, kad kartą dienoje visi  susėstume ir pasidalintume dienos nuotykiais. Tuo metu kai mėgavomės maistu ir klausėmės per dieną nutikusių istorijų, alyvuogių aliejus tapo neatsiejama mūsų virtuvės dalimi.  Tiesa, ne visada pavykdavo atrasti skanų alyvuogių aliejų. Besidomint giliau, kilo dar daugiau klausimų. Ar skanus lygu sveikas ir vertingas? Kaip suprasti, kad vartojamas produktas tikrai aukštos kokybės ir neš  naudą organizmui?

Žinių troškimas ir noras suprasti renkantis mane nuvedė į ESAO alyvuogių aliejaus mokyklą. Pradėjau studijuoti, gilintis, kad galėčiau pritaikyti savo žinias šioje srityje.

 

Alyvuogių aliejaus tema be galo plati. Ir man labai patinka kasdien tyrinėti šį unikalų produktą. Dirbame su patikimais ir įvertintais ūkiais pasaulyje. Esame ne kartą aplankę tiekėjus. Išvydus kokiame aukštyje žaliuoja alyvmedžių giraitės tiesiog gniaužia kvapą nuo matytų vaizdų.

 

Žinios labai pravertė lankant alyvuogių aliejaus ūkius ir atsirenkant tiekėjus. Vėliau asortimentas plėtėsi. Taip atsirado tikri itališki kietagrūdžiai makaronai su I.G.P. ženklinimu. I.G.P. reiškia kokybę, ilgaamžiškumą, patikimumą bei, kad yra paisoma geografinių ribų bei tradicijų. Verta paminėti, kad Pastificio Carmiano buvo apdovanoti „Top Italian Food 2024“. O mes didžiuojamės suteikdami progą savo klientams pristatyti  dar vieną nepriekaištingos kokybės produktą.

Beveik tuo pat metu mūsų lentynas papildė įvairių rūšių ryžiai iš Valensijos, auginami nenaudojant jokių chemikalų (herbicidų, pesticidų). Ryžiai yra pažymėti „natūralaus produkto” antspaudu. Šis antspaudas yra išskirtinai skirtas 100% natūraliems produktams, gautiems ir pagamintiems Valensijos gamtos parkų teritorijoje.

Keleri metai dirbame su Marcelletti šeimos kavos įmone. Ją vertina ir Lietuvos biurų darbuotojai.

 

 

Esame laimingi galėdami populiarinti tikrą vertingą maistą. Manome, kad geras ir skanus maistas sujungia.