Šaukštas alyvuogių aliejaus tuščiu skrandžiu

Šaukštas alyvuogių aliejaus tuščiu skrandžiu

Kokį alyvuogių aliejų rinktis gėrimui ryte tuščiu skrandžiu?

Kiek jo rekomenduojama išgerti?
Kada išgėrus galima gerti kitus gėrimus ir valgyti maistą?
Tai vieni dažniausiai pasitaikantys  klausimai.
Norėdami naudoti alyvuogių aliejų kaip sveikatinimo priemonę nesirinkite pačio pigiausio produkto. Žema kaina ir aukšta kokybė nebūdinga alyvuogių aliejui. Visų pirma verta atsirinkti patikimą gamintoją.  Alyvuogių aliejaus gamintojai, kurie stipriai investuoja, kad išgauti, vėliau ir išlaikyti nepriekaištingus aliejaus kokybės rodiklius siekia pasirodyti pasauliui. Dalyvauja įvairiuose vertinimuose, konkusuose, tad visus laimėjimus, nesunkiai galite rasti rengiamų konkursų puslapiuose.
Yra daug kokybės specialistų, testuotojų, vertintojų, kurie atrenka puikius alyvuogių aliejus, suteikia jiems kokybės sertifikatus. Tai atlieka grupė sertifikuotų ekspertų, kurie tą darbą daro kiekvieną dieną įvairiuose konkursuose visame pasaulyje.

Kiekvienas ūkis gaudamas gerus įvertinimus, laimėjimus pažymi aprašymuose, tad tikrai visą informaciją, laimėtus medalius pamatysite prie paties produkto. Dažniausiai tai būna nedideli ir vidutiniai ūkiai, kurių prioritetas yra kokybė, o ne kiekis. Visi procesai šiuose ūkiuose yra griežtai kontroliuojami ir prižiūrimi. Dėl palyginus mažų gamybos apimčių tokių aliejų nepamatysite masinėse pardavimo vietose.

Sveikatinimosi tikslais rekomenduojama rytais gero šviežio alyvuogių aliejaus tuščiu skrandžiu svartoti apie 20 ml. Labai naudinga organizmui daryti alyvuogių aliejaus ir citrinos sulčių mišinį lygiomis dalimis.
Išgėrus alyvuogių aliejų ryte tuščiu skrandžiu, gėrimus, maistą taip pat ir vandenį vartokite po 15-30 min.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.