FLOS OLEI – tai geriausių pasaulyje alyvuogių aliejų vadovas

FLOS OLEI – tai geriausių pasaulyje alyvuogių aliejų vadovas

Mano rankose naujausias 2023 metų geriausių pasaulyje alyvuogių aliejų gidas. O lentynose alyvuogių aliejai, kurių ūkiai įtraukti į šį gidą ir pelnę aukščiausius balus. Jau spėję pelnyti ir Jūsų simpatijas, tai:

Uliva D.O.P.

46 Parallelo Ecologico

46 Parallelo Green

Imperiale D.O.P.

Flos Olei tai geriausių viso pasaulio ūkių aliejaus vadovas, yra išleidžiamas kasmet ir tai yra jau 14 leidimas. Jame įtraukti geriausi pasaulyje per 500 alyvuogių aliejų ūkiai. Vertinimas grindžiamas ne vien tik siūlomu produktu, vertinama bendra gamyba, visi gamybos procesai. Prie kiekvieno alyvuogių aliejaus ūkio yra  patalpinta informacija apie suteikiamus vertinimo balus, kaip balų sistema kinta kasmet, ar išlieka stabili. Gide pateikiami  ir tokie duomenys kaip alyvuogių giraičių aukštis, jų užimamas plotas, derliaus nuėmimo būdas, kokios alyvuogių veislės naudojamos, kiek užauginama alyvuogių ir kiek išspaudžiama aliejaus.

Verta paminėti, kad Castilo de Canena mūsų krautuvėlėje esantis rūkyto alyvuogių aliejus (smoked with organic wood) gamintojas taip pat yra tarp geriausių pasaulyje ir pelnęs net 100/100 balus.

Alyvuogių aliejus “Uliva” D.O.P. Extra Virgin 500ml

Rūkytas alyvuogių aliejus Castillo de Canena „Delicately Smoked“ 0,25 l

Alyvuogių aliejus Imperiale D.O.P.

Alyvuogių aliejus “46 Parallelo” Green

Alyvuogių aliejus ” 46 Parallelo” Ecologico

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.