Šviežios ir gardžios kavos mėgėjams

Šviežios ir gardžios kavos mėgėjams

Visuomet šviežia.

Caffe Marcelleti yra maža šeimos vardo skrudykla, kur Marcelletti šeimos nariai patys kontroliuoja visą procesą nuo kavos pupelių parinkimo, skrudinimo iki pakavimo ir skubaus išsiuntimo. Marcelletti kavos pupeles įsigyja tik tiesiogiai iš plantacijų (nenaudoja tarpininkų) todėl gali užtikrinti, kad tik pačių geriausių kavos pupelių „nektaras“ atsidurs Jūsų puodelyje.

Marcelletti jau užsitarnavo savo vardą kaip vienas populiariausių kavos gamintojų Romoje. Jų kava galite mėgautis kavinėse esančiose pačiose iškiliausiose Romos vietose tokiose kaip Vatikanas, Koliziejus, ar Venecijos aikštė. Italijos gynybos ministerija ir kelios slaptosios tarnybos taip pat yra ištikimi Marcelleti gerbėjai, o jie tikrai išmano kaip įsitikinti patikimumu.

Kavos pupeles gamintojas skrudina tik gavęs mūsų užsakymą. Skrudinta kava yra paliekama keturioms dienoms poilsio, kad iš pupelių pasišalintų po skrudinimo viduje susidarančios dujos, tuomet pakuojama ir per kelias dienas pasiekia Gurmanės lentynas. Kavą vežame mažais kiekiais, tačiau dažnai, kad ji Jus pasiektų šviežia ir galėtumėte mėgautis jos puikiu skoniu ir aromatais.

Kad Jūsų biuras kvepėtų nuostabiais šios kavos aromatais, o kavos pertraukėlės leistų pasijusti tartum sėdėtumėte kavinėje Romoje, siūlome Jums tapti „Gurmanės” nuolat šviežios kavos draugais ir išsirinkti savo mėgiamiausią.

Marcelletti Gold – auksas Jūsų puodelyje:

Iš kruopščiai atrinktos aukščiausios rūšies 100% Arabica pupelių, gaunama šviesiai rudos spalvos, kremiška ir tiršta kava. Natūralios ir malonios rūgštelės, švelnaus skonio, puikiai subalansuota, kvepianti karamele ir gėlėmis su šiek tiek pikantišku poskoniu.

Kaina perkant:

iki 5kg – 18,00 Eurų be PVM

iki 10kg – 16,36 Eurų be PVM

10kg ir daugiau – 14,90 Eurų be PVM


Marcelletti Red – skonio natų balansas

60% Arabica ir 40% Robusta – intensyvaus skrudinimo kavos pupelės.

Puikus aromato ir skonio natų balansas. Kremiška, tiršta, lazdyno riešuto spalvos. Malonaus gėlių aromato su kakavos natomis. Lengvai saldus, karamelizuotas poskonis.

iki 5kg – 17,77 Eurų be PVM

iki 10kg – 16,12 Eurų be PVM

10kg ir daugiau – 14,60 Eurų be PVM

 

Marcelletti Prime – lengvumas ir elegancija.

60% Robusta ir 40% Arabica kavos pupelės.

Lengva ir pikantiška kava, kurioje atrasite medaus ir saldymedžio skonio natas. Kremiška, tiršta, lazdyno riešutų spalvos, stipraus aromato.

iki 5kg – 16,45 Eurų be PVM

iki 10kg – 14,79 Eurų be PVM

10kg ir daugiau – 13,14 Eurų be PVM

Kainos su nuolaida galioja perkant ir skirtingas rūšis.

Visus užsakymus pristatome į Jūsų ofisą, jei turite kelis biurus, paskirstymą jūsų pateiktais adresais atliksime už jus.

https://gurmane.lt/produktas/kava-pupelemis-marcelletti-gold/

https://gurmane.lt/produktas/kava-pupelemis-marcelletti-red-firminis-marcelletti-kavos-puodelio-ir-lekstes-komplektas/

https://gurmane.lt/produkhttps://gurmane.lt/produktas/kava-pupelemis-marcelletti-prime/tas/kava-pupelemis-marcelletti-prime/

No Comments

Post A Comment